top of page

SPRZĘT SPORTOWY ZAWODNIKA AKADEMII

 

Każdy z zawodników Akademii Piłkarskiej Klubu START Toruń ma możliwość nabycia sprzętu sportowego. Sprzęt wysokiej jakości, dopasowywany dokładnie w taki sposób by osiągnąć najlepszą jakość za najlepszą cenę. Nabycie sprzętu jest
w Akademii możliwością nie obowiązkiem, aczkolwiek jednolite stroje pomagają zawodnikowi identyfikować się z drużyną jak i całą Akademią. Oto sprzęt jaki Państwa pociechom proponuje Akademia Piłkarska START Toruń (o szczegóły i możliwość nabycia sprzętu dla dziecka zapytaj trenera lub zadzwoń: 513 142 644)

LISTA NUMERÓW NA STROJACH ZAWODNIKÓW AKADEMII - KLIKNIJ BY OTWORZYĆ

STRÓJ SPORTOWY

Strój piłkarski hiszpańskiego producenta sprzętu sportowego JOMA. Zaopatrują oni takie europejskie kluby jak Valencia CF, czy ACF Fiorentina. JOMA oferuje bardzo dobrą jakość w dobrej cenie.

Strój sportowy Akademii Piłkarskiej START składa się z dwóch koszulek piłkarskich (pomarańczowej i granatowej) z wybranym przez zawodnika numerem, spodenek piłkarskich (granatowych) i dwóch par getrów piłkarskich (również pomarańczowe i granatowe). Ponad to, komplet zawiera dres sportowy (bluza + spodnie).

OCHRANIACZE NA PISZCZELE

 

Nieduży lecz bardzo istotny element sprzętu piłkarza. Ochraniacz na piszczele jak sama nazwa wskazuje chroni kość piszczelową piłkarza. Jest to miejsce szczególnie często narażone na stłuczenia. Posiadanie ochraniaczy na piszczele jest obowiązkowe dla zawodników biorących udział w rozgrywkach PZPN. Dobrze jest przyzwyczajać młodego piłkarza do ochraniaczy od początku sportowej przygody, gdyż gra się z nimi odrobinę inaczej niż bez nich.  A prędzej niż poźniej użycie ich będzie dla piłakrza koniecznością, a nie możliwością...
Proponujemy ochraniacze z wyjmowaną wkładką. Opcja ta jest ceniona głównie ze względu na łatwość zachowywania higieny użytkowania tego sprzętu.

BUTY PIŁKARSKIE

 

Buty piłkarskie przenaczone na Orliki (podeszwa turf/miltilanki) lub  przeznaczone na halę (płaska podeszwa).

TORBA SPORTOWA

 

Torba sportowa w której spokojnie zmieści się cały sprzęt zawodnika
i nie tylko. Niewątpliwie jej dużym atutem są solidne koła w które jest wyposażona. Dzięki temu młody piłkarz nie musi obciążać swojego wciąż rozwijającego się kręgosłupa. Specjalne okienko umożliwiające podpisanie torby sprawi, że Twoje dziecko nie wróci do domu z torbą jego kolegi :)

bottom of page